Porady > Jaki kostium kąpielowy jest dla mnie odpowiedni ?

Jaki kostium kąpielowy jest dla mnie odpowiedni?

Nareszcie, lato zaczyna pokazywać koniec swojego nosa! Jeśli uwielbiasz basen, latem i zimą, na pewno postanowisz teraz chodzić na basen zewnętrzny. Potrzebujesz więc idealnego kostiumu! Wycięty na udach, ale nie za bardzo, odporny na chlor, jedno lub dwuczęściowy, Nabaiji pomyślało o Was wszystkich!

Jak wybrać kostium?

Nie jesteśmy wszystkie jednakowe. Mały lub duży biust, obfite kształty lub drobna budowa, nie jest łatwo wybrać kostium i czuć się swobodnie i komfortowo. Dlatego właśnie zespół projektowy Nabaiji pomyślał o kobietach, które chcą mieć wybór krojów i kolorów.

Nathalie Bourdon, szef produktu kostiumów damskich tłumaczy, jak projektowane są kostiumy w zależności od specyficznych potrzeb pływaczek:
"Kolekcja stworzona jest wokół modeli - ikon. Kroje zostały zaprojektowane i wykonane zwracając szczególną uwagę na plecy, aby zapewnić różne rozwiązania podtrzymania biustu. Komfort i swoboda ruchów". 
Dla tych, które uprawiają aqua fitness lub inne sporty basenowe najważniejsze jest podtrzymanie biustu, ponieważ ćwiczenia wykonuje się w pozycji pionowej. Pod klasyczny kostium możesz założyć stanik Namba Bra. W innych kostiumach stanik jest już wbudowany, a połączenie siatki mesh gładkiej lub wzorzystej dodaje nieco nowoczesności i sportowego wyglądu, otaz zapewnia kobiecy styl, zawsze najważniejszy w Nabaiji !Kobiety pływające rekreacyjnie powinny wybierać kostiumy z plecami w O, X lub  w U, zapewniające dobre podtrzymanie i przede wszystkim komfort.
Dla pasjonatek przeznaczone są kostiumy bardziej techniczne, zapewniające pełną swobodę ruchów. Plecy odkryte, a nawet bardzo odkryte, bardzo sportowe, ale nadal niezwykle kobiece!

Podejmuję decyzję!
 

Riana jest najmodniejszym kostiumem tego lata. Plecy w X zapewniające komfort, podtrzymanie i możliwość opalania, dostępny w wersji jednoczęściowej i dwuczęściowej! Kobiecy kostium, dostosowany do każdej sylwetki. Dla tych, które chcą się poczuć piękne, Nabaiji stworzyło kostium Shani, wykorzystujący technologię Aqua Sublim. Modelujący, podtrzymujący i komfortowy, został stworzony, aby korzystnie wyeksponować Twoją sylwetkę. Podkreśla talię i biust, jednocześnie wyszczuplając brzuch.

Poważniejszy, jednoczęściowy kostium Karo posiada szerokie ramiączka i plecy z okienkiem, dla tych, które pragną oddawać się przyjemności pływania, nie rezygnując z komfortu. Z wzorem w delikatne paski, ale modnym, posiada też dobrą odporność na działanie chloru.
I w końcu dla bardziej gorliwych pływaczek, kostium Kamiye Light jest połączeniem elegancji i skuteczności, z cienkimi ramiączkami i mocno wyciętymi plecami.

 

Kostium Riana 1-częściowy, 2-częściowy, kostium Karo, kostium Kamye Light